КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Іванківська районна організація
Каталог файлів
Меню сайту

Block title
Block content

Форма входу


Категорії розділу

Пошук

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.10.2018, 23:54

Головна » Файли » Офіційні документи

Постанова райради
16.01.2012, 14:18


   

ПОСТАНОВА

ради Іванківської районної організації Профспілки

працівників освіти і науки України

 

від 11.01.2012 року                                                               Протокол №1

Про роботу ради та президії Іванківської районної організації

Профспілки працівників освіти і

 науки України за 2011 рік

 

Заслухавши та обговоривши звіт районної ради Профспілки про роботу за період з грудня 2010 року по грудень 2011 року рада відмічає, що рада Профспілки, її президія в звітному періоді проводили цілеспрямовану роботу з реалізації статутних вимог, виконання «Основних напрямків діяльності профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки», прийнятих на VII з’їзді Профспілки працівників освіти і науки України 17 листопада 2010 року, заходів з реалізації критичних зауважень та пропозицій, висловлених членами профспілки в ході звітів і виборів.

Основними напрямками в роботі районної організації Профспілки працівників освіти були: захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників галузі, здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю, удосконалення внутріспілкової та інформаційної роботи.

Приділялась належна увага реалізації Угоди між відділом освіти та радою Профспілки. Розвиток соціального партнерства знайшов своє відображення через укладення колективних договорів у навчальних закладах та установах освіти, де були закріплені додаткові соціальні гарантії членів профспілки, забезпечувалася виплата заробітної плати, як правило, у визначенні колдоговорами терміни. Колективні договори укладено у всіх організаціях. Виплачується своєчасно допомога на оздоровлення педагогічним працівникам. Вирішено питання про безоплатне підвезення до місця роботи і додому педагогічних працівників сільської місцевості.

У практику роботи ради Профспілки ввійшло спільно з відділом освіти перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року.

Президія ради Профспілки преміювала навчальні заклади, переможців у підготовці до нового навчального року.

Забезпечувалася система навчання профспілкового активу з питань захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, розвитку соціального партнерства.

У первинних організаціях району щороку, у відповідності до статутних вимог, проводяться звіти про роботу виборних органів.

Була виплачена щорічна грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків відповідно до ст..57 Закону України «Про освіту».

Визначаючи основні напрямки діяльності профспілки працівників освіти на 2011-2015рр., рада районної організації профспілки

П О С Т А Н О В Л Я Є:

Роботу президії районної організації профспілки працівників освіти взяти до відома.

Президії районної ради Профспілки

-забезпечити систематичний громадський контроль за неухильним виконанням чинних законодавчих і нормативних актів, якими регулюються трудові і соціально-економічні права та інтереси працівників навчальних закладів і установ освіти району.

-Забезпечити в раді районної організації Профспілки комп’ютерну систему обробки профспілкової документації

- Виходячи з наявних можливостей електронних засобів, мережі Інтернет, забезпечити їх використання для підвищення інформаційного впливу на членів Профспілки, поінформованості про діяльність профорганів всіх рівнів, налагодження зворотних зв’язків.

- Домагатися від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району виділення коштів на фінансування:

-ст.57 Закону України «Про освіту» в частині щорічної винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків;

-ст. 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» щодо відрахування коштів профспілковим організаціям на культурно-масову та фізкультурну роботу в розмірі 0,3% від фонду заробітної плати;

-ст. 19 Закону України «Про охорону праці» стосовно фінансування заходів з охорони праці не менше 0,2% від  фонду оплати праці;

-безкоштовних періодичних , медичних оглядів відповідно до чинного законодавства.

- Забезпечити організацію систематичного навчання голів первинних профспілкових організацій з актуальних питань трудового законодавства.

- Посилити виконавську дисципліну всіх ланок Профспілки для забезпечення реалізації рішень виборних органів Профспілки. Удосконалювати взаємодію організаційних ланок всіх рівнів на засадах персональної відповідальності керівників виборних органів Профспілки за прийняті рішення.

- Здійснювати заходи для підвищення якості колективних договорів, конкретизації положень, удосконалення контролю за їх виконанням для максимального забезпечення інтересів працівників.

- Вивчати та поширювати досвід кращих первинних  профспілкових організацій з питання організаційного зміцнення Профспілки, соціально-економічного захисту, культурно-масової, спортивної роботи.

Первинним профспілковим організаціям, профспілковим комітетам:

- Спрямовувати зусилля на підвищення ролі і статусу первинної ланки, зміцнення довіри рядового члена організації до Профспілки. Домагатися свідомого членства кожного спілчанина у її лавах через участь у роботі первинних організацій.

- Проводити роз’яснювальну роботу щодо обсягу законодавчо визначених трудових,

 соціально-економічних прав, методів досудового захисту та захисту в суді у випадках їх порушення.

-Забезпечити дотримання статутної норми щодо періодичної звітності членів виборних органів перед організаціями, які їх обрали.

- Залучати молодих членів Профспілки до профспілкового життя, виборних органів Профспілки, вносити пропозиції про введення їх до резерву профспілкових органів.

Головам виборних органів первинних профспілкових організацій

-довести інформацію про роботу ради та президії районної профспілкової організації за звітний період до відома членів Профспілки.    

 

Контроль за виконанням даної постанови покласти на президію ради районної організації Профспілки.

 

Категорія: Офіційні документи | Додав: adminiv
Переглядів: 607 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz